KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482324
nr 1148 2324
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Etsning, Komposition, signerad och numrerad 39/50. 35x27 cm
Kondition: löst blad
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:41:53
100 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Kondition: löst blad
Läs mer om Ulf Trotzig
nr 1148 2324
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Kondition: löst blad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 4 december 2017 |
Ulf Trotzig